Tynk drewniany

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nowość w dziedzinie fakturowania cienkowarstwowych zapraw tynkarskich – fakturę tynku o zewnętrznej strukturze drewna. Istotą jest nowa i oryginalna postać faktury tynku w szczególności w kształcie i właściwościach powierzchni ścian tynkarskich.

Faktura o strukturze deski wykonana jest z para przepuszczalnych, hydrofobowych materiałów mineralnych, wykonywanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. System tynku o strukturze drewna wykonywany jest na niemal każdym spójnym i równym podłożu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. W chwili obecnej w naszej ofercie mamy cztery rodzaje wykonywanych tynków: deska szalunkowa, mur pruski, półokrągłe bale i system góralski z warkoczem.

Wszystkie z wymienionych systemów barwimy na 13 dostępnych kolorów z naszej gamy kolorystycznej. Zgodnie z życzeniem klienta. Doskonałym uzupełnieniem tynku o strukturze drewna są dodatki np. podbitki z trzciny, mata bambusowa czy inne elementy również wykonywane tą samą metodą.

Kliknij dwa razy na zdjęcie poniżej aby otworzyć w pełnym rozmiarze.